Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
![]() | 2025-02-26 |
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) balandžio 23–26 d. organizuoja Klaipėdos kultūros savaitę, kurios metu vyks Meno mecenatystės forumas ir Meno ir kultūros mugė. Šiais renginiais siekiama paskatinti dialogą tarp kūrybos, verslo ir miesto bendruomenės.
„Meno ir kultūros mugė – tai galimybė menininkams, kultūros įstaigoms ir nepriklausomoms iniciatyvoms pristatyti savo darbus, supažindinti visuomenę ir verslą su savo veikla, megzti naujas partnerystes bei parduoti savo kūrinius. Lankytojai galės ne tik susipažinti su menininkais, bet ir sudalyvauti edukacinėse veiklose bei įsigyti originalių meno kūrinių, o verslo atstovai – užmegzti naujų partnerystės ryšių ir plėtoti mecenatystės idėjas. Tai unikali proga pradėti tarpusavio dialogą ir rasti naujų bendradarbiavimo formų“, – rašoma KKKC pranešime.
Mugės metu taip pat bus pristatytas virtualus menininkų ir kultūros organizacijų bei iniciatyvų katalogas.
Dalyvauti mugėje ir teikti informaciją virtualiam katalogui kviečiami Klaipėdos menininkai – nepriklausomai nuo žanro, technikos ar stilistikos: tapytojai, grafikai, fotografai, skulptoriai, juvelyrai, tarpdisciplinio meno kūrėjai, dizaineriai ir kt. Taip pat – Klaipėdos kultūros ir meno organizacijos, įstaigos, asociacijos – teatrai, galerijos, muziejai, kūrybinės dirbtuvės, nepriklausomi leidėjai, kūrėjų sąjungos.
Informaciją katalogui gali teikti ir mugės dalyviai, ir nedalyvaujantys mugėje menininkai ir organizacijos.
Žadama, kad visa renginių programa bus paskelbta vėliau.
Registracijos anketa į Meno ir kultūros mugę yra čia, o į katalogą – čia.
Parengta pagal pranešimą spaudai
Parašykite komentarą