Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2024-07-31 |
Net dukart pratęsus UAB „SRP Projektas” ir uostamiesčio savivaldybės sutartį dėl Vasaros koncertų estrados ir jos teritorijos sutvarkymo techninio projekto parengimo bei projekto vykdymo priežiūros paslaugų terminą, projektas dar nėra parengtas, o sutartis pratęsta dar kartą.
Martyno Vainoriaus nuotr.
Sutartį su šia bendrove Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė dar 2022 m. gegužės 11 d. Tuomet sutarta, kad 103 237 eurų vertės projektas bus užbaigtas per 10 mėnesių. Tačiau šių metų liepos 15 d. šalys pasirašė jau penktąjį papildomą susitarimą, po kurio sutarties vykdymo terminas buvo nukeltas iki šių metų rugsėjo 18 d. Termino nukėlimo priežastys viešai neskelbiamos.
Sutarties vertė nuo jos pasirašymo datos jau išaugo iki 139 295 eurų. Pirmą kartą sutartinių įsipareigojimų įvykdymo terminas 4 mėnesiams buvo pratęstas dar 2022 metų lapkritį. Tuomet sutarta „atlikti papildomas paslaugas“, kurių vertė – 36 058 eurai. Kokie papildomi projektavimo darbai bus atlikti, tuomet taip pat viešai nebuvo paskelbta.
„Atvira Klaipėda” anksčiau pranešė, kad UAB „SRP Projektas” dar yra įsipareigojusi Klaipėdos savivaldybei už 197 tūkst. eurų sukurti Smiltynės gatvės ir kranto tvirtinimo kapitalinio remonto nuo Jūrų muziejaus iki Senosios Smiltynės perkėlos projektą.
„SRP Projektas” už 100 tūkst. eurų buvo įsipareigojusi parengti ir dengto futbolo maniežo, sklype Baltijos pr. 51, statybos projektą. Tačiau savivaldybė savo iniciatyva šią sutartį nutraukė ir paslaugų teikėjui už suteiktas paslaugas sumokėjo 33 679,82 euro.
Dar 164 tūkst. eurų savivaldybė minėtai bendrovei turėjo atseikėti ir už Atgimimo aikštės rekonstravimo techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Beje, sutartis dėl šio objekto buvo keista daug kartų. Be šių darbų savivaldybė šiai bendrovei yra užsakiusi atlikti ir dar keletą mažesnių darbų.
INFORMACIJA
1977 m. pradėtoje statyti Vasaros estradoje renginių pastaruosius porą dešimtmečių vis mažėjo, kasmet įvykdavo tik po keletą. Amfiteatro ir jos aplinkos kokybė netenkina nei atlikėjų, nei žiūrovų. Jos teritorija patenka į valstybinės reikšmės miško plotą, kurį valdo Kretingos miškų urėdija, ir yra miesto poilsio parko dalis.
Po daugiau nei dešimtį metų trukusių diskusijų Klaipėdos miesto savivaldybė ryžosi iš esmės atnaujinti Vasaros estradą ir jos aplinką. Per tą laiką buvo svarstyta daugybė šio objekto likimo idėjų – nuo visiško estrados griovimo iki beveik utopinių statybos ar rekonstrukcijos projektų. Politikai ne kartą keitė savo sprendimus, buvo atliekamos studijos, rengti konkursai, diskusijos, išdalyti prizai. Visa tai kainavo, tačiau galų gale pasirinktas, ko gero, mažiausiai įtampų bendruomenėse keliantis variantas – renovuoti esamus statinius.
kam miestui dar viena vieta koncertams ??? Yra švyturio arena, pilnai užtenka. O vasaros estrada tikrai ne ta vieta kur galima daryti koncertus.
Dar kai būna dainų šventė gal. O visi kiti pvz Selo yra visiška nesąmonė. Garsas baisus – buto stiklai vibruoja net, šiukšlių kalnai miške po koncertų, gyventojų kiemai užkišti žiūrovų mašinom. Čia galėtu padaryti poilsio kompleksą su baseinu gyventojams, kaip yra Palangoje . Būtų vis labai patenkinti. O koncertai tik Švyturio arenoje.
Kvaila nuomonė.
Aš gyvenau mazsjame kaimelyje būdavo faina klausytis znemssydsvo kad, butas vibruodavo tai nesamonių nerašykit. Yra didelis skirtumas kur uždara vieta kur atvira.
Giminystes rysius patikrinkite prasau. Labai jau daug klaustuku