
Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
![]() | 2025-04-08 |
Antradienį Seimas po slapto balsavimo patvirtino „Nemuno aušros“ frakcijos narę Daivą Žebelienę Seimo pirmininko pavaduotoja. Už šią kandidatūrą balsavo 80 Seimo narių, prieš – 22, susilaikė 2 parlamentarai.
D. Žebelienė akcentavo, kad šios pareigos nėra vien tik formalumas.
Seimo kanceliarijos (Viktorija Chorna) nuotr.
„Seimas suburia skirtingų įsitikinimų politikus, matančius skirtingus kelius į tautos gerovės kūrimą, o tai iš tikrųjų nėra lengvas kelias rasti susitarimus politiniuose sprendimuose. Šioje kadencijoje dirba net 64 pirmą kartą išrinkti Seimo nariai. Tai nėra silpnybė, tai priešingai, yra stiprybė, galimybė įnešti naujų idėjų, energijos ir kitokios patirties“, – prisistatydama sakė politikė, buvusi Šilutės rajono mero pavaduotoja.
D. Žebelienė 1968 m. gimė Šilutėje, joje gyveno ir dirbo iki tampant Seimo nare. 2011 m. buvo išrinkta į Šilutės rajono savivaldybės tarybą, 2012 m. buvo pakviesta dirbti Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio padėjėja Šilutėje., 2012 m. birželio mėn. – 2013 m. gruodžio mėn. ėjo Šilutės rajono merės pareigas.
Nuo 2023 m. – „Nemuno aušros“ narė. Iki tol buvo partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei Lietuvos socialdemokratų partijos nare.
„Nesu politikos naujokė. Savo politinę veiklą grindžiu atsakomybe, dialogu ir pagarba skirtingoms nuomonėms“, – pabrėžė parlamentarė.
Parašykite komentarą