Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2019-08-05 |
Prieš keletą dienų ties Biržos tiltu (pastatas Tiltų g. 1), ant byrančio nuo vibracijos miesto simbolio su berniuku atsirado apsauginis tinkliukas. Spyglys pastebi, kad tai tikrai simbolinė dovana miesto simboliui miesto gimtadienio proga. Tik gaila, kad tinkliukas ne mėlynas – būtų galėjęs simboliškai dalyvauti šventusių miesto gimtadienį vakarienėje.
P. S. Namą administruoja UAB „Paslaugos būstui”. Jame be restorano patalpų, priklausančių IĮ „Du broliai”, yra ir dar aštuoni butai, priklausantys Ninai R., Vladimirui V., Julijai D., Jurgitai ir Tomui G., Rigondai Z., Vitalijui ir Natalija V. Spyglys tikisi, kad šie garbūs ponai ir ponios neapsiribos vien tinkliuku ir išgelbės jiems bendra jungtine nuosavybe priklausantį berniuką, kuriam pavyko išgyventi ne tik II pasaulinį karą ir arkadų formavimą, nes kitaip jau ne tik pavardžių inicialai gali atsirasti vėl atgimsiančioje lentoje „Jie daro gėdą mūsų miestui”.
Grubliausko valdymo Klaipėdoje simbolis.
Didžiausias senamiesčio fasadų priešas yra savivaldybei priklausančios įmonės seni dyzeliniai kledariski autobusai, kurie važiuodami kelia vibracijas ir baisiai dūmija, nuo ko ir kenčia fasadai. Spyglys visiškai neobjektyvus.
Taip eižėja dėl autobusų. Tačiau ar tai atleidžia savininkus nuo prievolės prižiūrėti savo turtą? Tipiškas daugiabučio mentalitetas – tipo man priklauso tik butas, o viskas kitas pofik. Deja, gyveni daugiabutyje – tau priklauso ir stogas, ir fasadas, ir laiptinė. O jei gyveni tokiam name, tai priklauso ir berniukas, kuriuo privalu rūpintis. Ir mažytė smulkmena – senamiesčio fasadų remontui galima gauti paramą iš tos pačios savivaldybės, tik reikia sugebėti užpakalį pajudinti. Galima pažiūrėti į kitoje gatvėje esančio namo fasadą, kuris po rekonstrukcijos tiesiog blizga. Kas nori, tas tvarkosi, o kas nenori, tik priežasčių ieško, kaip nieko nedaryti.
Miestas Nekropoliu virsta. Didžiavomės bent jau turintys išpuoselėtą Senamiestį. Dabar gėda ir pačiam čia būti, ir svečius lydėti. Dar viena Grubliausko kadencija ir iš miesto tik prisiminimai liks. Ir nekniskit „ežiai” proto, kad čia Savivaldybė „ne prie ko”- pakankamai galimybių pasinaudot struktūriniais fondais, bet klerkams su jų IQ ir darbštumu- neįkandami darbai.
nagi, nagi ir kaip galima strukturinius fondus panaudoti privaciai nuosavybei restauruoti? 😉 Savivaldybe, beje jusu nekenciama ikure fonda, kuriuo gali paveldo savininkai naudotis restauracijai, kuo pvz pasinaudojo duju fabriko savininkas, bet reikia s.kna pajudinti, o ne komentarus rasyti 😉